ART / Sculptures and works of art / Sculpture 9833066
nr 983 3066
Martin Holmgren
(1921-1969), Sverige
Martin Holmgren, Brons, Monogramsignerad MH, Gjutarstämplar Herman Bergman, 74/105, höjd: inkl sockel 28,
SCULPTURE, Martin Holmgren (1921-1969), Brons, Monogramsignerad MH, Gjutarstämplar Herman Bergman, 74/105, höjd: inkl sockel 28
2000
SEK 1500
Monday September 28 2015
at 19:45:36
28/9 19:37:47